Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

ДЕНЬ КІНО

Поділитися новиною:

ДЕНЬ КІНО

13 червня 2017 року в пришкільному таборі «Вогник» Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів був присвячений «Дню кіно». Метою цього дня було познайомити учнів із новинками кінематографу, поглибити й розширити знання про таке звичне явище як кіно, розвинути інтерес до різноманітного дозвілля.

До уваги бажаючих було організовано в шкільній їдальні перегляд мультиплікаційних фільмів про створення кiно. Цей день запам’ятався школярам надовго.

Історія кіно починається ще в 19 столітті. Те, що для нас сьогодні здається очевидним, винахідники і піонери - кінематографу зрозуміли далеко не відразу. Були зроблені десятки спроб створити системи запису і відтворення рухомих зображень, в яких навіть брав участь знаменитий Едісон, але і його система виявилася незручною, розрахованою лише на індивідуальний перегляд, що і не дозволило Едісону домогтися успіху.

В результаті, визнаними винахідниками кінематографу стали французи, брати Луї і Огюст Люм’єри. Апаратура Люм’єрів виявилася дуже зручною, з її допомогою можна було легко знімати і демонструвати фільми на великому екрані, що і зумовило успіх їхнього винаходу. «Кінематограф» (або «сінематограф») – саме так називалося пристрій Люм’єрів.

У своїх сеансах Люм’єри демонстрували кілька коротких (всього 50 секунд) pоликів, першим з яких був «Вихід робітників з фабрики». Проте найбільш популярним з цих роликів став ролик під назвою «Прибуття поїзда». Поїзд на екрані як би насувався на зал, що виглядало дуже реалістично і справляло сильне враження на глядачів.

Останні, найзначніші нововведення в кіно пов’язані з початком широкого використання комп’ютерної графіки, причому аж ніяк не тільки в тих випадках і сценах, де зобразити щось звичайними засобами важко, але і практично скрізь. Зараз комп’ютерна графіка, дозволяючи легко здійснювати непомітне на екрані «змішування» знятого з натури і привнесеного за допомогою комп’ютера зображення, задає нові стандарти видовищності та реалістичності (там, де справа стосується складних і нетипових сцен) кіно.Так з’явився формат 3D.

Альбом: ДЕНЬ КІНО
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/10691 | Переглядів: 174Дата публікації: 14:29 13.06.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада