Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні

Поділитися новиною:

Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні

Разом з жовтим осіннім листям і затяжними дощами в Україну приходить День вчителя.

           28 вересня 2017 року на базі ПЗОВ «Сосновий» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. На святі були присутні голова Куп’янської районної державної адміністрації Ситник Микола Миколайович, голова районної ради  Ківшар Геннадій Володимирович, заступник голови Куп’янської районної державної адміністрації Польоха Олена Іванівна, начальник відділу освіти Жадановська Тетяна Валентинівна, голова районної організації профспілки працівників освіти і науки України Роженцова Людмила Олексіївна, керівники та представництва навчальних закладів району.

          За сумлінну педагогічну працю, високий рівень професійної майстерності та творчий підхід до реалізації сучасної державної політики в галузі освіти та з нагоди Дня працівників освіти Грамотою Куп’янської районної державної адміністрації та районної ради була нагороджена Ляшенко Наталя Миколаївна,  директор Петрівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Також колектив школи був нагороджений Грамотою за кращий відеоролик у межах районноі акції  "Педагоги Куп'янщини - єдині".

Колектив Петрівської школи вітає колег з професійним святом.

Дорогі вчителі!

 Нехай вам завжди всміхається доля, дарує вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

 

 

 

Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні Альбом: Урочистості з нагоди Дня працівників освіти на районному рівні
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11185 | Переглядів: 123Дата публікації: 16:40 28.09.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада