Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України. Європейський контекст»

Поділитися новиною:

2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України. Європейський контекст»

12-14 грудня 2017 року вчителі Петрівської школи стали учасниками інтернет-марафону «Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України. Європейський контекст».

Три дні — 12, 13 та 14 грудня — експерти з інновацій і керівники навчальних закладів Естонії та Фінляндії проводили низку безкоштовних вебінарів, на яких ознайомили із практикою впровадження нових методів навчання в реальних школах.

На вебінарах марафону розглядались тільки актуальні теми: нові технології в освіті: роботи, хакатони, повна відмова від паперу в школі; методи створення сучасного освітнього середовища, «школи щастя»; програми занурення та навчання національних меншин; як мотивувати учнів до успішного навчання.

Подію організовано за підтримки: Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України; ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України; MITTETULUNDUSUHINGU GLOBAL CIVIL INITIATIVE VERTICAL (Естонія, м. Таллінн); Громадської організації «GLOBAL EDUCATIONAL DISCOVERY»; Українського відкритого університету післядипломної освіти та Видавничої групи «Основа». 

 

 

Альбом: 2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України. Європейський контекст» Альбом: 2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України. Європейський контекст» Альбом: 2-й МІЖНАРОДНИЙ інтернет-марафон «Досвід успішних реформ естонської та фінської освіти для України. Європейський контекст»
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11857 | Переглядів: 105Дата публікації: 20:41 15.12.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада