Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

День святого Миколая

Поділитися новиною:

День святого Миколая

19 грудня 2017 року всі учні та працівники школи в святково прибраній залі зустрілися з помічником святого Миколая.

 День Святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято,  яке з нетерпінням чекають усі діти. Для дорослих – це нагода продемонструвати свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками, подарувати частину своєї душі. Для дітей воно стає чарівною казкою.  В ході свята відбулося театралізоване дійство “Іде Святий Миколай», яке підготували учні  школи під керівництвом педагогів-організаторів Шапошнікової О.М., Загоруйко О.С., Тур В.І., Усик Л.В. Оригінальні декорації, ко­стюми та музичний супровід допо­могли юним акторам створити святкову атмосферу. Кульмінацією дійства став прихід помічника  Святого Миколая, який  звернувся до присутніх з повчальними настановами , а також вручив дітям довгоочікувані солодкі подарунки від фермерського господарства "Клепки" .

Метою дійства було допомогти дітям  побачити красу і зрозуміти, що кожен   може бути помічником Святого Миколая: бути уважними до людей, до маленьких речей, уважніше ставитися один до одного, дарувати любов, помічати довкола себе красу, насолоджуватися життям. 

Колектив  школи вдячний працівникам фермерського господарства "Клепки" за допомогу у проведенні свята і сердечно бажаємо вам, шановні, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Щастя, добра та злагоди вам і вашим родинам!

Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая Альбом: День святого Миколая
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/11880 | Переглядів: 147Дата публікації: 22:35 19.12.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада