Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

Засідання шкільного методичного об\

Поділитися новиною:

Засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів

26 лютого 2018 року в Петрівській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено засідання ШМО вчителів початкових класів (керівник вчитель початкових класів Косенко І.А.) за темою: «Інтегроване навчання та міжпредметні зв’язки на уроках в початковій школі».

     З доповіддю «Континуум інтегрованого навчання. Інтеграція: тематичний та діяльнісний підходи» виступила керівник ШМО Косенко І.А.

     Крім цього розглядалася проблема «Інтегроване навчання та міжпредметні зв’язки на уроках в початковій школі: спільне, відмінне, особливості реалізації» з метою звернення уваги на порівняльну характеристику інтегрованого навчання й навчання з міжпредметними зв’язками та наведенням конкретних прикладів їх реалізації на уроках в початковій школі.

      З доповіддю «Розроблення міжпредметних тем для формування ключових        компетентностей учнів початкової школи»  виступила    спеціаліст вищої категорії, вчитель початкових класів, Тур Вікторія Іванівна.

       Учасники засідання  намагалися, щоб весь матеріал, який висвітлювався  був доступно пояснений з наведенням конкретних прикладів та мав практичну спрямованість з залученням учасників до роботи у групах.

      В рамках засідання вчителі відвідали    інтегрований урок з природознавства і трудового навчання в 2-му класі за темою « Як змінюється навесні життя риб? Виготовлення виробів з паперу. Кірігамі. Створення композиції «Рибка»», який провела вчитель початкових класів, Тур Вікторія Іванівна.

 

Альбом: Засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів Альбом: Засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів Альбом: Засідання шкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12531 | Переглядів: 191Дата публікації: 15:23 26.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада