Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

Світлична Юлія Олександрівна
Світлична Юлія Олександрівна

Поділитися новиною:

Світлична Юлія Олександрівна

Голова Харківської обласної державної адміністрації

Світлична Юлія Олександрівна

Число, місяць і рік народження: 06 червня 1984 року.

Освіта: вища, Харківський державний університет харчування та торгівлі, міжнародна економіка, економіст–міжнародник (диплом «з відзнакою»); Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, державне управління, магістр державного управління (диплом «з відзнакою»).

У 2012 році закінчила аспірантуру Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за фахом «механізми державного управління».

Науковий ступінь, вчене звання: доктор юридичних наук, кандидат наук з державного управління.

Депутат Харківської обласної ради VII скликання.
Голова постійної Комісії з питань соціально-економічного розвитку регіону та міжнародного співробітництва.

Віце-президент Палати Регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, представник України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи.

Нагороди: Подяка Премєр-міністра України. Відзнаки Міністерства економіки та торгівлі, Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державного комітету з питань підприємництва та регуляторної політики. Нагороджена медаллю «За трудові досягнення».

Трудова діяльність

З 15.10.2016  

голова Харківської обласної державної адміністрації

04.2016 - 10.2016 

перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

11.2014 - 04.2016

заступник голови Харківської обласної державної адміністрації

04.2014 - 11.2014

директор Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації

2012 - 2014

заступник директора ТОВ «Дорніт»

2009 - 2012

Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, аспірант

2008 - 2009

Харківська обласна державна адміністрація, начальник відділу розвитку підприємництва та ринкових відносин Головного управління економіки

2007 - 2008

Харківська обласна державна адміністрація, начальник відділу цінової політики Головного управління економіки

2006 - 2007

Харківська обласна державна адміністрація, головний спеціаліст відділу інвестиційної політики Головного управління економіки

2006

заступник Генерального директора ТОВ «Гамма»

2005

Учбово-науково виробничий центр «Охорона праці», начальник відділу

2001 - 2006

навчання у Харківському державному університеті харчування та торгівлі

 

 

Видатні жінки, які досягають змін.

Голова Харківської обласної державної адміністрації

Юлія Світлична: «Україна починається з кожного з нас!»

 

Харківщина на чолі з головою обласної державної адміністрації Юлією Олександрівною Світличною  втретє поспіль очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України. Кабінет Міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік. Харківська  область підтвердила результати попередніх двох років і посіла почесне перше місце.

Так, за підсумками 2017 року Харківська область укріпила свої позиції в економіці та соціальній сфері, посівши перші місця відразу за трьома напрямками: «Ефективність ринку праці», «Доступність та якість послуг у сфері освіти» та «Раціональне природокористування та якість довкілля». Важливим підсумком роботи Харківської області також стало досягнення               9 перших місць за ключовими показниками, які стосуються соціального забезпечення населення, розвитку підприємництва, підвищення енергоефективності, якості освіти, соціального захисту дітей та поліпшення екологічної ситуації в регіоні.

Під час прес-конференції в Харкові Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив високу якість роботи голови ХОДА: «Я в цілому задоволений, як прем’єр-міністр, роботою голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Вважаю, що вона – на своєму місці. Я бачу абсолютну відповідальність з точки зору виконання тих завдань, які на неї покладені, що стосується економіки, соціальної політики, реалізації інфраструктурних проектів». Зокрема, голова уряду відзначив роботу з ремонту доріг, яка проводиться в області, реалізації проектів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку та інших державних програм.

До речі, саме завдяки зверненням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, була прийнята постанова Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу коштів на ремонт автомобільних доріг коштом державного бюджету, до якої у тому числі включено ремонт дороги Чугуїв – Мілове. «Завдяки клопотанню губернатора Юлії Світличної були виділені державні кошти, тому від Чугуєва до кордону з Луганською областю буде зроблена ідеальна дорога», - запевняє сьогодні її заступник Євген Шахненко.

Слід додати, що за постійної підтримки  та особистого сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, а також у рамках оголошеної Президентом України Петром Порошенком медичної реформи незабаром жителі Харківщини зможуть отримувати якісні медичні послуги в нових сучасних амбулаторіях сімейної медицини. «Харківщина долучається до реалізації ініційованої Президентом України реформи сільської медицини, - наголосила голова облдержадміністрації Юлія Світлична. - Цього року побудуємо 50 нових медичних амбулаторій. Зміцнюватимемо матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, розвиватимемо телемедицину. Потрібно налагодити роботу цієї системи так, щоб мешканці найвіддаленіших районів могли отримувати якісні послуги. Закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості містить багато нововведень, які дозволять втілити це у життя».

Заслуговує на суспільну увагу і ініційований особисто головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною проект «Енергія світла», який передбачає повне вирішення проблем освітлення в усіх населених пунктах області протягом 2018 – 2021 років. На першому етапі - в 2018 році – світло з'явиться на 300 вулицях у 137 населених пунктах. «Будемо освітлювати всі райони Харківської області, тому що це питання не тільки якості та комфорту, але й безпеки та розвитку територій. Ми встановлюємо сучасне, економічне, енергоефективне освітлення. Гарантія експлуатації одного світильника – мінімум 7 років, а економія при його експлуатації складає близько 70%», - наголошує Юлія Олександрівна.

Найвищий показник в Україні має Харківщина і щодо рівня підготовки дітей до інтелектуальних змагань. У 2018 році на IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів Харківську область представляли 120 учнів, 105 з яких стали переможцями. Найкращі результати школярі отримали з математики, фізики, географії, іспанської мови, української мови та літератури. Окрім того, переможцями олімпіад стали учні не лише шкіл Харкова, але й навчальних закладів районів області. Зробити освіту доступною і якісною – одне з головних завдань, яке ставить перед собою обласна влада. При цьому значна увага приділяється підтримці обдарованих дітей. Це питання знаходиться на особистому контролі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної. Масштабні плани на 2018 рік і щодо поліпшення навального процесу учнів з особливими освітніми потребами, так про це говорить керівник області: «За 2018 рік плануємо відкрити 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек. Будемо створювати інклюзивно-ресурсні центри в районах області, готувати кадри та робити все, щоб можливості були рівними для всіх дітей, незалежно від того, де вони живуть – в обласному центрі, маленькому містечку чи віддаленому районі. Усі діти  – однакові, тому й умови для навчання мають бути для них однаковими».

Два роки поспіль Харківська область посідає перші місця в Україні щодо охоплення оздоровленням та відпочинком дітей. Адже оздоровлення дітей – один з пріоритетів у роботі  голови облдержадміністрації Юлії Світличної. Цього року оздоровленням та відпочинком планується охопити 227 тисяч 990 дітей. Це 93 % від загальної кількості дітей шкільного віку від 7 до 17 років. Із загальної кількості 159 тисяч – діти соціально незахищених категорій. Охопити оздоровленням на 100% планується представників таких пільгових категорій, як: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих учасників АТО, діти з дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей тощо.

         Керівник обласної державної адміністрації Юлія Світлична завжди підкреслює, що сьогодні державі необхідні молоді й креативні люди, які при цьому мають фах та навички. У своєму зверненні до учасників проекту «Школа лідерства голови ХОДА» Юлія Олександрівна наголосила: «Ви – та молодь, яка буде змінювати нашу країну. Ви – частина незалежної, міцної і впевненої держави, яка на сьогодні є знаною в усьому світі. Кажу вам це як віце-президент Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. З Україною на сьогодні є діалог. Ми є рівноправним членом європейської родини».

Нагадаємо, Юлію Світличну в жовтні 2016 року було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету. Під час засідання Бюро Конгресу 26 березня керівник Харківщини порушила важливе для України питання поновлення дії програми «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», яка надавала широкі можливості для навчання депутатам та співробітникам органів місцевого самоврядування.

 

                                                                                          ГРАФІК

проведення особистого прийому громадян керівництвом Харківської обласної державної адміністрації

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада

Дні прийому

Час прийому

Світлична

Юлія Олександрівна

 

голова обласної державної адміністрації

 

3 четвер

 

 

09.00-11.00

 

Беккер

Марк Львович

перший заступник голови обласної державної адміністрації

1, 3 середа

 

2, 4 середа

10.00-12.00

 

виїзний прийом

Бабічев

Анатолій Валерійович

заступник голови  обласної державної адміністрації

1, 3 вівторок

 

2, 4 вівторок

 10.00 -12.00

 

виїзний прийом 

Скакун

Олександр Євгенович

заступник голови обласної державної адміністрації

2, 4 п’ятниця

 

1, 3 п’ятниця

 10.00-12.00

 

виїзний прийом 

Черняк

Михайло Євгенійович

заступник голови обласної державної адміністрації

2, 4 середа

 

2, 4 п’ятниця

 10.00-12.00

 

виїзний прийом 

Шахненко

Євгеній Дем’янович

заступник голови обласної державної адміністрації

1, 3 п’ятниця

 

1, 3 вівторок

 10.00-12.00

 

виїзний прийом 

Белявцева

Вікторія Володимирівна

керівник апарату обласної державної адміністрації

2, 4 вівторок

11.00-13.00

 

Примітка: час і місце проведення особистих виїзних прийомів заступниками голови обласної державної адміністрації визначається за окремим графіком, що затверджується щокварталу.

 

Альбом: Світлична Юлія Олександрівна Альбом: Світлична Юлія Олександрівна Альбом: Світлична Юлія Олександрівна Альбом: Світлична Юлія Олександрівна

Web-адреса: petrivka.kupyansk.info/news/id/13453 | Переглядів: 72Дата публікації: 13:25 31.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада