Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

День подорожей (13-й день в ПЗВ \"Вогник\")

Поділитися новиною:

День подорожей (13-й день в ПЗВ "Вогник")

14 червня 2018 року в пришкільному таборі відпочинку "Вогник" День подорожей. Вихованці закладу здійснили подорож до міста Куп'янськ.

 Відвідали Куп’янську філію Харківської пожежно-технічної виставки, де  прослухали інформацію про види пожеж, їх наслідки та як уберегтися від вогню, ознайомилися з експонатами, фотографіями і документами, що розповідають про історію пожежної охорони. Дітям надали змогу відчути себе в ролі рятівників. Пожежники відповіли на безліч запитань, поділилися історіями з власного досвіду, наголосивши, що пожежний-рятувальник - професія дуже відповідальна, адже це покликання мужніх та відважних.

Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам  пожежної частини   за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

Діти завітали до Куп`янського краєзнавчого музею, який є прекрасним представником районних краєзнавчих музеїв. Заклад функціонує з 1972 року. Матеріали для створення музею були зібрані безліччю відомих істориків і краєзнавців України. Для дітей була проведена екскурсія та пізнавальні вікторини. 
 

Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей Альбом: День подорожей
Web-адреса: petrivka-zosh.kupyansk.info/news/id/13713 | Переглядів: 35Дата публікації: 14:35 14.06.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада