Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

Розпорядження
Розпорядження

Поділитися новиною:

Розпорядження

Про початок проведення в Петрівській сільській раді перевірки. передбаченої Законом України "Про очищення влади"

 

У к р а ї н а

Петрівська сільська рада

Куп’янського району

                          Харківської області                          

          Р о з п о р я д ж е н н я

    с. Петрівка

                                                                                                                           від   01 червня  2015 р  №33

 

Про початок проведення в Петрівській

сільській раді перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

 

      Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та абзацу шостого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, керуючись статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Здійснити в Петрівській сільській раді заходи з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки у період з 01 червня 2015 року по 30 грудня 2016 року щодо:

- головного бухгалтера сільської ради (Лебідь О.В.);

2. Назначити уповноваженою особою за проведення заходів з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки секретаря Петрівської сільської ради Семенову Ольгу Миколаївну в обов’язки якої входять проведення організаційно-кадрової роботи по сільській раді.

3. Уповноваженій особі Петрівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Петрівської сільської ради.

4. Уповноваженій особі Петрівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) - Семенову Ольгу Миколаївну забезпечити ознайомлення головного бухгалтера сільської ради Лебідь О.В. з цим розпорядженням.

5. Головному бухгалтеру Петрівської сільської ради Лебідь О.В. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати уповноваженій особі власноручно написану заяву про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за встановленою формою.

6. Уповноваженій особі Петрівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) – Семеновій Ользі Миколаївні протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Петрівської сільської ради інформацію про початок проходження перевірки вищевказаних осіб, копії відповідних документів (крім відомостей, що віднесені Законом до інформації з обмеженим доступом).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

В.о. сільського голови                                                     Семенова О.М.

   

 

Web-адреса: petrivka.kupyansk.info/news/id/7539 | Переглядів: 107Дата публікації: 16:16 01.06.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада