Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

Розпорядження
Розпорядження

Поділитися новиною:

Розпорядження

Про початок проведення в Петрівській сільській раді перевірки. передбаченої Законом України "Про очищення влади"

 

У к р а ї н а

Петрівська сільська рада

Куп’янського району

                          Харківської області                          

          Р о з п о р я д ж е н н я

    с. Петрівка

                                                                                                                           від   01 червня  2015 р  №33

 

Про початок проведення в Петрівській

сільській раді перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

 

      Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та абзацу шостого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, керуючись статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Здійснити в Петрівській сільській раді заходи з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки у період з 01 червня 2015 року по 30 грудня 2016 року щодо:

- головного бухгалтера сільської ради (Лебідь О.В.);

2. Назначити уповноваженою особою за проведення заходів з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки секретаря Петрівської сільської ради Семенову Ольгу Миколаївну в обов’язки якої входять проведення організаційно-кадрової роботи по сільській раді.

3. Уповноваженій особі Петрівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Петрівської сільської ради.

4. Уповноваженій особі Петрівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) - Семенову Ольгу Миколаївну забезпечити ознайомлення головного бухгалтера сільської ради Лебідь О.В. з цим розпорядженням.

5. Головному бухгалтеру Петрівської сільської ради Лебідь О.В. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати уповноваженій особі власноручно написану заяву про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за встановленою формою.

6. Уповноваженій особі Петрівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) – Семеновій Ользі Миколаївні протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Петрівської сільської ради інформацію про початок проходження перевірки вищевказаних осіб, копії відповідних документів (крім відомостей, що віднесені Законом до інформації з обмеженим доступом).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

В.о. сільського голови                                                     Семенова О.М.

   

 

Web-адреса: petrivka.kupyansk.info/news/id/7539 | Переглядів: 49Дата публікації: 16:16 01.06.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада