Сільський голова

                                                   

Іващенко

Микола Миколайович

Рішення ІІ сесії VII скликання Петрівської сільської ради від 03.12.2015 року
Рішення ІІ сесії VII скликання Петрівської сільської ради від 03.12.2015 року

Поділитися новиною:

Рішення ІІ сесії VII скликання Петрівської сільської ради від 03.12.2015 року

Про здійснення повноважень щодо реалізації державної регуляторної політики на території Петрівської сільської ради у 2015 році

 

У к р а ї н а

Петрівська сільська рада

Куп’янського району

 Харківської області

ІІ сесія  VII скликаня

      Р і ш е н н я

         с. Петрівка

                                                                                                                 від  03 грудня 2015 р             №

 

 

 

Про здійснення  повноважень щодо реалізації   

 державної  регуляторної політики на території  

 Петрівської сільської ради у 2015 році

 

         Керуючись п.7 частини першої ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт сільського голови «Про здійснення  повноважень щодо реалізації державної регуляторної політики на території Петрівської сільської ради у 2015 році»,  сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Затвердити звіт сільського голови про здійснення  повноважень щодо реалізації державної регуляторної політики на території Петрівської сільської ради у 2015 році.

2. Оприлюднити даний звіт на  офіційному сайті  Петрівської сільської ради

3. Сільській раді продовжити роботу щодо неухильного виконання вимог державної регуляторної політики на території Петрівської сільської ради.

 

 

     Сільський голова                                                     М.М. Іващенко

 

 

 

 

 

Звіт

Петрівського сільського голови   про здійснення  повноважень   щодо реалізації державної регуляторної політики на території Петрівської сільської ради у 2016 році.

 

Відповідно до ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та керуючись Законом України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності» протягом 2015 року виконавчим комітетом Петрівської сільської ради здійснювалися заходи щодо реалізації державної регуляторної політики на території сільської ради.

Так протягом поточного року сільською радою розроблено 4 проекти регуляторних актів: «Про встановлення  єдиного податку та його фіксованих ставок для першої-другої груп суб’єктів господарювання на території Петрівської сільської ради», «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Петрівської сільської ради», «Про встановлення плати за землю на території Петрівської сільської ради», «Про внесення змін до рішення XLIX сесії VІ скликання від 14 липня 2015 року «Про встановлення плати за землю на території Петрівської сільської ради», відносно яких було проведено аналізи регуляторного впливу, які містили обґрунтування необхідності прийняття регуляторного акту. Дані проекти регуляторних актів були направлені для погодження до Державної регуляторної служби України. З метою одержання зауважень та пропозицій мешканців сільської ради та відповідно до ст. 9  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» розроблені проекти регуляторних актів разом з відповідними аналізами регуляторного впливу були  розміщені на офіційному сайті  Петрівської сільської ради. Повідомлення про це було розміщені на офіційному стенді сільської ради. Протягом визначеного чинним законодавством періоду зауважень та пропозицій стосовно даних регуляторних  актів до сільської ради не надходило. На основі отриманих зауважень щодо проектів регуляторних актів, отриманих від Державної регуляторної служби та після спливу терміну прийняття зауважень та пропозицій регуляторні акти були  розглянутий та затверджений XLIX сесією  VІ скликання Петртівської сільської ради 14 липня 2015 року та ІІ сесією VІІ скликання 03 грудня 2015 року.

Керуючись вимогами  ст. 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» дані регуляторні акти були оприлюднені на офіційному сайті Петрівської сільської ради.

    

          Петрівський сільський голова                                       М.М. Іващенко   

 

 

Web-адреса: petrivka.kupyansk.info/news/id/7832 | Переглядів: 176Дата публікації: 14:39 04.12.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Реалізація Закону України "Про очищення влади"
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада